Víte, na co se aktivista Moravec vůbec nezeptal a co neprozradil?

18.05.2020 18:37

„To si děláte srandu. Angličané mají sice manuál, ale kolik mají mrtvých?" reagoval v Moravcových otázkách ČT ministr vnitra Jan Hamáček na rádoby radu předsedy ODS Petra Fialy k tomu, co měla dělat česká vláda v době vyhlášení stavu nouze.

 

Moderátor Moravec se ve svých otázkách zapomněl zeptat

 

18. května 2020 - 08:15

 

V pořadu padlo mnoho otázek, ale některé důležité ne.

 

Na co se Moravec nezeptal a co Moravec vůbec neprozradil?

 

Několikrát se v nedělním pořadu hovořilo o třech policií hlídaných regionálních politicích, ale, když měl aktivista Moravec v křesle hostů předsedu ODS, proč se jindy důsledně účastníky diskuse drtící politiky  nezeptal na názor Petra Fialy na v Praze Řeporyjích odhalenou pamětní desku oslavující Vlasovce a na další vystupování  řeporyjského starosty stále ještě nevyloučeného člena ODS.

 

Moravec, který v pořadu 17. května 2020 sice nalil kýble špíny na nepřítomného předsedu KSČM Vojtěcha Filipa, ale že by se Petra Fialy pozeptal na členem ODS organizované řeporyjské oslavy Vlasovců, známé spolubojovníky s nacistickými jednotkami, na to byl moderátor příliš zbabělý. Chtít od Moravce, aby se zeptal, proč se vedení ODS celkem snadno rozešla se vzdělaným politikem, pedagogem, synem zakladatele ODS Václavem Klausem mladším a u šílence z Řeporyjí tak nečiní, by bylo asi hodně mimo notový papír, který, zdá se, že aktivistovi z České televize patrně někdo před jeho vystoupeními  schvaluje!

Zdroj: https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/vite-na-co-se-aktivista-moravec-vubec-nezeptal-a-co-neprozradil/