Americká armáda je největším producentem CO2 na světě.

16.06.2019 09:05
Americká armáda je největším producentem CO2 na světě. Co na to Greta?
 Před 20 hodinami.  Redakce AC24  Ze světa  4373  2

Pentagon je „největším producentem skleníkových plynů na světě“, píše se ve studii o změně klimatu, která obviňuje Trumpův režim. (Foto: Wikimedia)

 

 

To je zpráva pro všechny bojovníky proti oteplování klimatu, Gretu Thunberg, youtubera Rezo a jejich  následovníky, všem, kdo jsou přesvědčeni o tom, že CO2 mění negativně klima.

Zpráva Brownovy univerzity z 12. června s názvem „Náklady na válku“ je  zaměřena na války po 9/11 a vlivu na emise.

Ve zprávě se odhaduje, že americká armáda je zodpovědná  za 1,212 milionů tun skleníkových plynů od roku 2001 do roku 2017. Jenom „zahraniční krizové operace“ v Afghánistánu, Pákistánu, Iráku a Sýrii vyprodukují  400 milionů tun CO2.

Dále se ve zprávě uvádí, že v roce 2017 „emise z Pentagonu byly větší než všechny emise Švédska a Dánska dohromady.“

Vědci kritizují Pentagon, protože nevidí vlastní velký příspěvek k emisím CO 2, ale bude uvažovat o změně klimatu jako hrozbu pro národní bezpečnost.

Jedná se o zdrojích skleníkových plynů, jako jsou lodě, čluny, letadla, vrtulníky, tanky, vozidla, ale také energie potřebné k výrobě zbraní a rekonstrukce zničené infrastruktury, jako je úmyslné spalování ropných vrtů a rafinérií.

Autoři zprávy zpochybňují zda je nutná tak masivní přítomnost americké armády v Perském zálivu.

Jedním z doporučení je, že by měl Pentagon hlásit svou roční spotřebu paliva Kongresu, nyní tyto informace nedodává. Americká armáda má připravené plány na snížení spotřeby do roku 2022 o 10 procent.

V zájmu „národní bezpečnosti“ musí americká armáda naléhavě „snížit svou roli“ v produkci skleníkových plynů, píše se v této zprávě, což by mělo pozitivní vliv na klima.

Proč Greenpeace nikdy neblokovala svými loděmi americkou letadlovou loď nebo jiné válečné lodě? Místo toho lodě Greenpece blokovaly japonské velrybářské lodě? Je to jen show pro naivní pozorovatele.

Víte vůbec, že Pentagon je výslovně osvobozen od všech dohod o klimatu? Celé klábosení o změně klimatu, která není součástí armády, není nic jiného než horkým vzduchem.

Proč ekologové neprotestují proti skutečným velkým zdrojům emisí CO2? Největším z nich je celá mašinérie válečného a obranného průmyslu.

Já vím, proč, protože oni jsou zatracení pokrytci a mají úplně jiné úmysly. Jejich cílem je přesvědčit nás o naší vině.

Pokud Rezo říká ve svém videu: „Nejde o různé legitimní politické názory, ale je tam jen jeden legitimní postoj!“ pak označil sebe jako anti-demokrata s totalitním postojem, netoleruje jakýkoli jiný názor, s výjimkou toho, že „CO2 je klima zabiják“!

Zdroj: pz.cz., alles-schallundrauch.com

Odkaz: ac24.cz/-/us-armada-je-nejvetsim-producentem-co2-na-svete-co-na-to-greta-?redirect=%2Fweb%2Fac24%2Fuvod%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_6LN4ieZ8eFrT%26p_p_lifecycle%3D2%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_m